Вітаємо наших переможців!

Дата: 01.11.2021 12:51

Фото без описуНе так давно оголосили результати двох конкурсів, у яких брали участь вихованці Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Сузір’я здобутків наших юних талановитих земляків стає все яскравішим!

Вікторія  Мальцева, вихованка гуртка «Юний митець» (керівник Наталія Лавренова) здобула І місце в Обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (номінація «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла», 11-14 років)

ІІ місце у цій же номінації здобула Катерина Кодесь (ще одна вихованка Наталії Лавренової)

На ІІІ місці  − Євгеній Лунь, вихованець гуртка «Живопис» (керівник Антон Квасніков)

ІІ місце у старшій віковій категорії (15-18 років) здобула Вікторія Абрамкіна, вихованка гуртка «Юний митець» (керівник Наталія Лавренова)