Сьогодні до Коропа завітала делегація Любецької громади

Дата: 30.10.2021 17:28

Фото без описуВипускниці Академії жіночого лідерства, працівниці органів місцевого самоврядування на чолі з секретарем Аллою Слободською, представниці закладів освіти й підрозділів селищної ради. Метою візиту була комунікація між випускницями Академії жіночого лідерства наших громад та знайомство із проєктом «Щаслива жінка», який реалізували наші жінки-лідерки.

Активістки Любецької громади теж успішно пройшли таке навчання і втілили свій проєкт – з назвою «Ретрит для жінок Любецької громади». Слово «ретрит» означає усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою.

Авторка проєкту, начальниця відділу економічного розвитку та інвестицій Любецької громади Юлія Стельмах розповіла, що в рамках цього проєкту з жінками, які заклопотані роботою й домашніми справа, працювали психологи; для них проводили тренінги, семінари й майстер-класи. Була арт-терапія, вправи на дихання тощо.

Дводенна екскурсія (до Коропа і Новгород-Сіверського)  − завершальна частинка цього проєкту.

… Сьогоднішня зустріч пройшла в одному з корпусів Центру дитячої та юнацької творчості, де недавно запрацював фітнес-простір.

Директор ЦДЮТ, випускниця АЖЛ і одна з авторок проєкту Олена Куніцина провела міні-екскурсію для гостей.

Вони залюбки повторили кілька вправ на батутах −  невеличкий веселий майстер-клас для них провела Вероніка Тарасенко, ще одна авторка проєкту.

Гостям сподобалося!

Наша випускниця АЖЛ, начальниця відділу економіки, інвестицій та інноваційного  розвитку  Юлія Прохоренко розповіла й про  інші проєкти, які будуть реалізовані в громаді за підтримки DOBRE.

Колежанки з Любеча привітали наших активісток із успішним здійсненням мрії та побажали нових досягнень.

До цього жінки-лідерки двох громад спілкувалися лише під час онлайн-навчання. А таке «живе» щире спілкування принесло безліч нових приємних емоцій.

Щирі обійми, сміх, радість… і смачненький торт для неймовірно позитивних гостей… Програма DOBRE знову й знову виправдовує свою назву!

Довідково:

Любецька громада  – громада в Чернігівському районі, з населенням у 5 з половиною тисяч жителів. Її центр – селище міського типу Любеч зі славною історією, у минулому – місто, одне з найдревніших на Дніпрі.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю