Коропську громаду відвідав голова ОДА

Дата: 20.10.2021 18:06

Фото без описуГолова Чернігівської обласної державної адміністрації В'ячеслав Чаус сьогодні перебував з робочою поїздкою в нашій громаді. Керівник ОДА разом з Коропським селищним головою Володимиром Куніциним та в.о. голови Новгород-Сіверської РДА Олександром Хільком оглянув об’єкти Коропа, що є кандидатами на фінансування за програмою «Велике будівництво» в наступному році.

Голова ОДА зазначив, що особисто інспектує уже втілені й заплановані об'єкти «Великого будівництва». Адже на це держава виділяє сотні мільйонів гривень коштів платників податків – і важливо, щоб реалізовувалися якісні проєкти.

Першим у програмі візиту був культурно-спортивний комплекс «Аполлон».

Проєкт його капітального ремонту претендує на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2022 році. В’ячеслав Чаус зазначив, що це перспективний проєкт. За результатами попереднього оцінювання він набрав найбільше балів у своїй категорії.

До речі, під час першої прес-конференції на посаді голови ОДА В’ячеслав Чаус назвав спорт однією з пріоритетних галузей.

− Без спорту немає здорової нації. А якщо в нації немає здоров’я – все інше неважливе,

− сказав голова ОДА і сьогодні, в приміщенні нашого спорткомплексу.

_________________________________________________________________________________________

Наступним об’єктом уваги голови ОДА був дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок». В’ячеслав Чаус ознайомився з життям закладу та похвалив вихователів, які з турботою створили внутрішній простір із  теплою «домашньою» атмосферою.

Зараз садочок потребує і зовнішнього (з тильної сторони), і внутрішнього втручання. Голова ОДА висловив сподівання, що в наступному році за державні кошти тут  вдасться багато чого напрацювати.

− І там і там, як на мене −  велика перспектива, − наприкінці сказав В’ячеслав Чаус про проєкти по стадіону і садочку.

Спілкуючись із пресою, голова ОДА підняв ще й надважливу тему вакцинації:

− Чернігівщина впевнено крокує в «червону» карантинну зону. І основна причина цьому – низький рівень вакцинації. На сьогодні область провакцинована двома дозам на 21%. Про який колективний імунітет, і про який супротив цій пандемії ми можемо казати, якщо у нас вакцинований кожен п’ятий? Вихід один – ми маємо вакцинуватись,

− закликав В'ячеслав Чаус.

Коропський селищний голова в ході зустрічі говорив з очільником обласної адміністрації про цілий ряд  важливих для життя нашої громади позицій: ремонт доріг, ремонт шкільного харчоблоку, відкриття Нехаївської амбулаторії та інші. Звичайно, не можна все зробити за один раз. А такі візити, як сьогодні, –  рух у бік вирішення.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю