Суспільне шукає друзів-репортерів у Коропській громаді

Дата: 18.10.2021 18:55

Фото без описуСьогодні до Коропа завітала команда регіонального Суспільного мовлення  – розповісти про безкоштовне навчання універсальній журналістиці з перспективою працевлаштування в медіакомпанії. На зустріч, що пройшла в Арт-просторі Публічної бібліотеки, завітали жителі Коропщини, які працюють чи хочуть працювати з інформацією.

Генеральна продюсерка регіонального Суспільного мовлення України Марія Фрей, продюсер Чернігівської філії Суспільного Артем Шелковий, шеф-редакторка новин Алла Скорик і координаторка проєктів Ганна Рожкова представили проєкт створення гіперлокальної кореспондентської мережі.

Суспільне пропонує всім охочим, незалежно від професії, пройти безкоштовне онлайн-навчання універсальній журналістиці від Академії суспільного мовлення.

Проєкт реалізується в  трьох пілотних областях  − Чернігівській, Сумській і Харківській.

Чернігівська філія Суспільного планує навчити 30 людей з нашої області.  А тому, хто найкраще опанує знання й успішно створить практичний проєкт, Суспільне запропонує піврічний контракт і оплачувану роботу.

− Окрім того що ми шукаємо безпосередньо репортерів, які після завершення навчання працюватимуть з нами на гонорарній основі, ми також сподіваємось знайти власних інформаторів, стрімерів, друзів Суспільного, які будуть ділитися інформацією про те, що відбувається в їхній громаді,

− розповіла Марія Фрей.

Для реєстрації на навчання від Академії суспільного мовлення потрібно
до 19 листопада заповнити заявку за посиланням

Довідково:

Суспільне мовлення − найбільша незалежна медіакомпанія України. Це мережа телеканалів, радіоканалів та цифрових платформ. На Чернігівщині це телеканал UA: ЧЕРНІГІВ, Українське радіо Чернігівська хвиля та діджитал-платформи.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю