Коропська громада сьогодні вшановує захисників і захисниць України

Дата: 14.10.2021 15:46

Фото без описуЦього величного дня її жителі віддали данину поваги подвигам відважних українських дочок і синів. Святкова дата відзначилася рядом заходів.

Вранці Коропський селищний голова Володимир Куніцин спільно з заступником і керівниками окремих відділів зустрівся з учасниками антитерористичної операції.

У малій залі засідань обговорили питання соціального захисту ветеранів і накреслили подальшу співпрацю членів громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції Коропщини» із селищною радою.

На території громади сьогодні проживають 133 учасників бойових дій із числа учасників АТО. З них 2 жінки.

Володимир Куніцин привітав захисників із сьогоднішнім християнським, народним і державним святом, побажав їм здоров’я, злагоди, добра і щастя.

До привітань доєднався начальник першого відділу Новгород-Сіверського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Бойко.

14 жовтня – це ще і день пам'яті про синів і дочок України, які віддали життя за свободу рідної землі.

Станіслав Ковтун, Ігор Шкляр, Анатолій Потієнко, Сергій Хурдепа, Геннадій Самусь, Юрій Мальцев, Ігор Ярош. Це наші земляки, які вже ніколи не повернуться до отчого порогу, не обіймуть рідних…

Вшановуючи пам’ять всіх полеглих за Україну, жителі громади поклали квіти до меморіального знаку Героям Небесної сотні та воїнам АТО.

Ветарани, керівництво громади, працівники селищної ради, організацій і установ Коропа та громадськості схилили голови перед портретами захисників.

Герої не вмирають!

Також цього дня у Коропському будинку культури пройшов святковий концерт.

У вітальному слові голова громади подякував захисникам за мужність і відвагу, та побажав їм і всім присутнім, щоб Божий Покров беріг усіх від усякої печалі і смутку, дав захист, надію, віру,  любов і здоров’я!

У хвилині мовчання вклонилися пам’яті наших полеглих хлопців  Вшанували їхніх рідних − в залі були присутні мама Ігоря Шкляра Надія Миколаївна і сестра Геннадія Самуся Олена Володимирівна.

Прекрасні виступи подарували глядачам кращі творчі колективи і окремі виконавці Коропського, Рождественського, Риботинського будинків культури, Центру дитячої та юнацької творчості і Мистецької школи.

Дякуємо всім, хто своєю присутністю вшанував наших героїв-захисників!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю