Пройшло чергове засідання виконкому

Дата: 08.10.2021 20:03

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Володимира Куніцина. У ході роботи члени виконавчого комітету розглянули 8 питань – з житлово-комунальної сфери, готельного господарства, захисту прав дитини, а також заяви громадян.

Зокрема − погодили Програму фінансової підтримки готельного господарства на 2021 рік в новій редакції. Відповідно до рішення, підтримка збільшується на 100 тисяч (погашення боргів за тепло та воду за минулий період; оплата постанови про стягнення виконавчого збору (по пожежній частині).

А також надали дозвіл на встановлення контейнерів (євроурн трьохсекційних) для  роздільного збирання твердих побутових відходів, відповідно до звернення ГО «Майбутнє Коропщини»

Після минулого засідання виконкому, де такий дозвіл було надано, відбулися обговорення, виїзди на місця. Відтак попереднє рішення визнали таким, що втратило чинність, а місця встановлення майданчиків для розміщення контейнерів визнали такими:

•  Короп, вул. Кибальчича, в напрямку до озера Карпівка) – 1 контейнер
  • озеро Коноплянка − 2 контейнери
  • Короп, вулиця Дачна, в напрямку до озера Панське – 1 контейнер
  • Риботин (центр села, вул. З. Космодем’янської) – 1 контейнер

Всі сьогоднішні рішення будуть оприлюднені в розділі «Офіційні документи» на офіційному сайті громади.

Під час засідання йшлося й про інші питання життєдіяльності громади.

Днями Коропська центральна лікарня оголосила збір овочів для харчування хворих.

Лікарні потрібні морква, цибуля, капуста, буряк, і, звичайно ж, картопля – на рік близько 17 тонн. Зараз, за словами директора медзакладу, зібрали близько 2 тонни.

Якщо у вас є така можливість – просимо допомогти.

У селах овочі можна приносити у приміщення ФАПів чи амбулаторій, а також у адмінприміщення старостинських округів.

Селищний голова закликав присутніх взяти участь в акції, а також додав, що й сам доєднається до доброї справи.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю