Спартакіада школярів. Футбол

Дата: 08.10.2021 17:26

Сьогодні Сергій Іллющенко – керівник Спартакіади школярів – довго думав-гадав де проводити змагання: в спорткомплексі чи на шкільному відкритому майданчику? Разом з більшістю вчителів вибрали штучне покриття – і не прогадали.

Турнір пройшов цікаво, а завершальна гра – Коропа з Понорницею – була справжнім шедевром тренерського і виконавського мистецтва.

Вболівати за дітей прийшло багато глядачів, мами і тата, заглянув на турнір – не надовго – і голова громади Володимир Куніцин. Підходила Людмила Назаренко – директор Коропської школи: ну як там наші?

Всім було цікаво.

Спочатку результати, а потім розповім як все було – на майданчику.

Група «А»

Короп – Понорниця 2:1

Карильське – Понорниця 1:4

Короп – Карильське 6:1

Група «Б»

Деснянське – Атюша 1:0

Черешеньки – Атюша 4:0

Деснянське – Черешеньки 1:3

Жереб – не завжди справедлива річ. Після попереднього етапу всі говорили, що за медалі поборються Короп, Понорниця та Карильське. І вже на старті вони потрапили в одну групу. Господарі переграли команду Віктора Гончарова. Та Олег Сагань відчував недобре, все казав: важко буде у фіналі, можемо програти.

На жаль, дуже хороша команда Андрія Медведя вибула вже після групового етапу. До речі, лідер команди Денис Пасько – один з кращих на турнірі.

Півфінали:

Короп – Деснянське 5:0

Понорниця – Черешеньки 4:0

Гра за третє місце:

Черешеньки – Деснянське 4:0

Сильну команду підготував Валерій Корнієнко. Особливо виділялись Нікіта Молочко та Денис Зінченко. І всі – молодці.

У Деснянському однією з кращих була Настя Філько – нічим не поступалась хлопцям. Ще – Максим Ященко.

І завершальна гра: Короп – Понорниця.

Що творилось на майданчику і біля нього – треба було бачити. Постійно щось – і дуже голосно – підказував дітям Віктор Гончаров. Безупину давали команди Олександр Мисник з однієї сторони, Максим Чуприна – з іншої. А діти так старались, така напруга була!

Давня стратегія Віктора Григоровича – навчити дітей грати в пас. В Коропі більша увага приділяється індивідуальній майстерності.

Мені, особисто, понорничани сподобались більше. Вони тримали м’яч, Короп багато бігав, старався його відібрати… Маленькі діти – і такі майстерні, всі на майданчику.

Більш технічні, я б сказав – більш навчені хлопці з Понорниці двічі відзначились і стали чемпіонами:

Короп – Понорниця 0:2.

Чи могло бути по-іншому? Могло б, в господарів було багато шансів після контратак – та завершити атаки не могли. В господарів мені сподобався Женя Аношенко – розсудливий, швидкий. Арсен Гаврусенко у фіналі не був таким ефективним, як очікувалось. Опікав Богдана Кабанцова – потратив багато сил…

Понорниця. Пас, забігання, техніка, швидкість. Скільки тренерського часу пішло на досягнення такої виучки, такого навику гри. Артем Федосенко, Дмитро Ворушилін, інші хлопці – такі молодці. А справжній діамант турніру – Богдан Кабанцов. Не по роках розсудливий, швидкий, технічний, з твердим характером. Лідер.

Він і став кращим гравцем турніру.

Вітання переможцям, призерам, їхнім наставникам!

Володимир Лучко, начальник відділу сім'ї, молоді та спорту
"Коропщина спортивна"