Завершився цикл публічних обговорень проєкту Стратегії розвитку Коропської громади на 2022-2029 роки та Плану заходів до 2025 року

Дата: 08.10.2021 17:50

Але ще понад тиждень подати пропозицію чи зауваження можна буде онлайн чи за допомогою паперового формуляра

Починаючи з 28 вересня, проєкт Стратегії вже обговорили з активними жителями найбільших у громаді сіл − Атюші, Нехаївки, Шабалинова, Риботина, Рождественського, Лукнова й Оболоння, а також Поліського – через те, що це віддалене від Коропа село, яке є центром старостинського округу для інших сіл поряд.

Багато зауважень і пропозицій до майбутньої Стратегії не надходило.  Найчастіше на зустрічах люди піднімали проблему доріг, цікавилися подальшою долею шкіл та програмою підтримки кооперативів, що прийнята в нашій громаді.

Заключна зустріч пройшла сьогодні в Коропі – у залі засідань селищної ради.

Начальник відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку Юлія Прохоренко теж  представила бачення розвитку громади, 3 стратегічні, 14 операційних  цілей та План заходів з реалізації стратегії на період до 2025 року.

Документ напрацювали члени робочої групи зі стратегічного планування спільно з експертами Програми DOBRE.

Потім  Коропський селищний голова Володимир Куніцин і керівники структурних підрозділів відповіли на запитання.

Попри те, що захід неодноразово анонсувався за допомогою різних каналів комунікації (сайт громади, сторінка селищної ради у Facebook, радіомовлення, дошка оголошень) тільки один житель Коропа прийшов подати пропозиції до Стратегії.

Але хоч зустрічі «офлайн» і завершилися, але прийом пропозицій триватиме ще понад тиждень − до 18 жовтня (понеділок)

Де можна почитати Проєкт Стратегії?

• -в інтернеті − на офіційному сайті Коропської громади за посиланням
  • в паперовому вигляді:

1) у приміщенні селищної ради (Короп, вулиця Кибальчича, 1), відділ економіки, інвестицій та інноваційного розвитку, 2 поверх

2) у приміщенні ЦНАПу (Короп, Кибальчича,12)

3) в адмінбудівлях усіх старостинських округів

Щоб подати пропозицію чи зауваження, заповніть  формуляр:

• його можна завантажити та надіслати на електронну адресу селищної ради –  kpselrada@ukr.net
  • або ж отримати друкований у ЦНАПі, приміщенні селищної ради чи старостинського округу – та помістити до спеціальної скриньки

21 жовтня робоча група опрацює та систематизує  отримані пропозиції й зауваження у єдиний документ. Потім він буде  переданий на розгляд  сесії для затвердження.