Пройшла вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!»

Дата: 06.10.2021 16:46

Фото без описуСьогодні в центрі Коропа відбулися заходи інформаційно-просвітницької кампанії «Впливай на бюджет своєї громади!». Працівники фінансового відділу, відділу економіки, інвестицій та інноваційного розвитку, депутати селищної ради, представники Молодіжної ради разом з експертом Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Миколою Орловим спілкувалися з жителями громади, поширювали друковані «Бюджети для громадян» та запрошували подати пропозиції до бюджету.

Почали у парку імені Миколи Кибальчича.

Було прохолодно, але працівниці терцентру зігрівали корисним та смачним чаєм із «Фіто-бару»

Потім консультаційний пункт перемістився до ринку.

Акція привернула увагу − люди підходили, цікавились бюджетним процесом, обговорювали проблеми у населених пунктах та подавали пропозиції до бюджету на наступний рік.

До речі, не було жодної людини, яка б відмовилася від примірника «Бюджету для громадян». Це видання, підготовлене спільно з експертами Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети», в якому в доступній ілюстрованій формі розповідається про бюджет громади».

Результат:

• роздано понад 200 примірників «Бюджету для громадян
  • отримано близько 40 пропозицій до бюджету від жителів Коропа та сіл громади

нагадуємо, що таку пропозицію також можна подати онлайн

А після обіду зустріч цієї ж тематики пройшла в Арт-просторі Публічної бібліотеки. На неї завітали представники апарату селищної ради, працівники бібліотеки та молодь.

___________________________________

Проєкт «Прозорість місцевих бюджетів» реалізується Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.