Із 90-річчям привітали Єфросинію Дмитрівну Сиксин із Риботина

Дата: 06.10.2021 15:23

Фото без описуУ цей сонячний день 90-річний ювілей святкує працьовита, шанована жителька Риботина Єфросинія Дмитрівна Сиксин.

Із цієї чудової нагоди в гості до ювілярки  завітав староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця.

Він вручив Єфросинії Дмитрівні вітальну листівку від голови громади і подарунок.

Ювілярка, як на свій поважний вік, жвава і говірка – щиро подякувала за вітання і, здається, у відповідь побажала навіть  більше, ніж зичили їй.

Довгожителька має люблячих рідних − син, дочка і їхні сім’ї дарують їй турботу і тепло.

Життя Єфросинії Дмитрівни проходило у непростій праці:

− Із 5 класу пішла з матір’ю у промоб’єднання полоть... І биками орала, і скирдувала… Уже не можна і переказать, − розповіла ювілярка.

Та і тепер, в свої 90, Єфросинії Дмитрівні важко всидіти на місці без діла. Коли вранці прийшов староста, на подвір’ї  підмітала опале листя. А так у всьому щоденно допомагає донька, яка живе поряд.

Бажаємо Єфросинії Дмитрівні міцного здоров’я і сил, благополуччя, бадьорості, добра і пошани від людей. Хай доля дарує Вам ще багато років!

Сектор інформаційної діяльності, програмного  забезпечення
та комунікацій з громадськістю