Стартував Спільний чемпіонат Коропської та Понорницької громад з міні-футболу

Дата: 29.09.2021 08:07

Групові змагання в Понорниці пройшли з невеличким форс-мажором. У старшій групі планувалась участь трьох команд, та – в останній момент – вирішили грати Криски та Деснянське. І це похвально, не маючи старших класів грати із загальноосвітніми школами. Та збільшення команд – це збільшення кількості ігор. Виявляється, в Понорниці можна грати до 15.00 – в 15.20 розвозка дітей по селах. І трішки не встигли, на дві гри. Фіналів не провели, переможців груп не визначили – та фіналісти є. І після фіналу в Коропі всіх розставимо по місцях.

Старша група

«А»

Авдіївка – Деснянське 1:4
Понорниця – Авдіївка 4:1
Деснянське – Понорниця 1:1 (п.2:3)

1. Понорниця – 6
2. Деснянське – 3
3. Авдіївка – 0

«Б»

Оболоння – Криски 0:4

1. Криски – 3
2. Оболоння – 0

Півфінал

Криски – Деснянське 1:1 (п. 3:1)
Понорниця – Оболоння 11:0

Не пощастило Авдіївці – грали вперше з нами – і потрапили по жеребкуванню в таку сильну групу. Поступились і Деснянському і Понорниці. Несподівано сильно зіграли Криски. В школі роблять майданчик, грати ніде – та виступили підопічні Романа Швеця відмінно – у фіналі. Лідери колективу Куцов Павло та Гурбик Олена. Так-так, дівчата грали з хлопцями – і успішно!

Як розповів Віктор Гончаров, дуже хороша команда в Деснянському. Тренер хлопців Микола Березуєв зараз в лікарні – лічить травмовану на футболі ногу – команду привіз Микола Груша. І грали чудово. Тільки по пенальті в групі поступились Понорниці. А далі – також по пенальті – програли Крискам. Феноменальну гру показала воротар команди, учасниця Всеукраїнських змагань Аліна Куриленко. Відзначу Тараса Коваля та Сергія Філька.

І Понорниця – справжній лідер турніру. Впевнено, солідно грали. Кращі Коваль Ігор, Боженок Володимир, Маринченко Максим

У фінал вийшли Криски та Понорниця

Молодша група

«А»

Авдіївка – Деснянське 0:1
Понорниця – Авдіївка 5:0
Деснянське – Понорниця 0:3

1. Понорниця – 6
2. Деснянське – 3
3. Авдіївка – 0

«Б»

Оболоння – Криски 0:1

1. Криски – 3
2. Оболоння – 0

Півфінал

Криски – Деснянське 0:2
Понорниця – Оболоння 10:0

У господарів кращі Кабанцов Богдан та Федосенко Артем. І вся команда Віктора Гончарова супер. 18 забитих нуль пропущених!!!

Дуже хороший колектив у Деснянському. Тримають квадрат, швидкі, технічні, навчені. Видно, що з командою ПРАЦЮЮТЬ. Лідери - Ященко Максим, Ветоха Тарас, Філько Настя. Дівчина сильна, майстер. Побачимо у фіналі.

У фінал вийшли Понорниця та Деснянське.

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»