У Коропі пройшов Парад переможців – найкращих нагородили і преміювали

Дата: 25.09.2021 07:10

Фото без описуВчорашній дощовий осінній день прикрасило свято творчості й краси – яскравий Парад переможців Центру дитячої та юнацької творчості на сцені будинку культури.

Це свято приурочили  Дню позашкілля, що відзначається 25 вересня. Відсвяткували у теплому творчо-родинному колі – вихованці ЦДЮТ, керівники гуртків, батьки…

Для творчих особистостей надзвичайно важливим є визнання. Тож найкращі й найталановитіші танцюристи, авіамоделісти, майстри глини і соломки, паперопластики, художнього розпису, живопису та інших напрямків творчості зібралися в одному залі – привітати одне одного і порадіти спільному успіху.

А привід – ще і який! Минулого року вихованці нашого ЦДЮТ вибороли 35 обласних, 50 Всеукраїнських та 4 міжнародні перемоги!

Переможцям Всеукраїнських конкурсів і їхнім наставникам виплачені премії − відповідно до селищної програми «Обдаровані діти – майбутнє Коропщини».

Від себе, від депутатського корпусу селищної ради й виконавчого комітету тепло привітав вихованців ЦДЮТ, їхніх наставників і батьків Коропський селищний голова Володимир Куніцин −  багаторічний спонсор, друг і помічник закладу.

Він подякував всьому колективу Центру творчості за зусилля і передані своїм вихованцям уміння, а батькам – за те, що вони небайдужі до долі своїх синів і доньок.

− Провірте – всі ці навички, які вони здобувають своїми ручками і своїми знаннями; те, що після школи вони залюбки біжать у Центр дитячої та юнацької творчості – все це має велике значення для майбутньої соціалізації ваших дітей,

− сказав Володимир Куніцин.

Також голова повідомив приємну новину −   50 юних переможців та призерів Всеукраїнських творчих конкурсів нагороджені грошовими преміями з бюджету громади:

• 500 гривень – за І місце
  •  400 гривень – за ІІ місце
  •  300 – за ІІІ місце.

Відзначені й 10 дитячих наставників, які підготували переможців – разом вони отримають 26 тисяч гривень.

Безліч щирих слів присвятила вихованцям і їхнім батькам, керівникам гуртків, керівнику громади й відділу освіти  директор ЦДЮТ Олена Куніцина.

Олена Вікторівна очолила заклад 15 років тому – і відтоді живе здобутками вихованців, працює задля розвитку закладу, і навіть «втягнула» в цю роботу своїх рідних. І тепер вся родина Куніциних  разом розвиває матеріальну базу та прикрашає дитяче дозвілля.

Далі на сцену один за одним запросили керівників гуртків та їхніх вихованців, вручили їм нагороди.

Від імені батьків вихованців всіх зі святом щиро привітала Наталія Бедрик.

Гуртківці представили чудові танцювальні номери, з якими вибороли перемоги.

Сюрпризом став  танець-дует викладачів ЦДЮТ – Катерини Медведь і Анни Коджебаш.

Насамкінець всіх учасників свята  чекав «солодкий стіл».

До речі, у холі Будинку культури діяла ще й виставка творчих робіт.

Свято вдалося! Нових перемог вам −  наші старанні й талановиті! Здоров’я, натхнення і всього найкращого! Ваша громада вами пишається!