Передостанній тур Чемпіонату Коропщини серед трудових колективів

Освіта Понорниця – Короп ЗОШ 2:1
Понорниця ЗОШ – Рятівник 0:4
Ветеран – Освіта Понорниця 0:4
Освіта Короп – Динамо 2:1

Пройшов передостанній тур такого доброго і милого Чемпіонату Коропщини серед трудових колективів. Як давно ми його почали. Після першого туру – на відкритому шкільному майданчику – йшов додому в шортах та футболці і тільки-тільки заходило сонце.

Сьогодні в 21.00 – вже справжня ніч, і осіння курточка ледве зігріває.

Матчі сьогодні були ніби то прохідні – перед бойовим завершальним туром: сильні грали зі слабшими. Надіялись, що знову здивує всіх Ветеран – як в минулому турі. Та ні, здивували хіба що безпорадністю. Кажуть, вина цьому відсутність найбойовитішого – Ігора Шаповала.

Здобули свої перемоги понорницька Освіта та Рятівник.

Обнадійливо - перед шкільним чемпіонатом - зіграли коропські школярі.

Та всі чекали гри команд з «великої п’ятірки» - Динамо проти коропських освітян.

І дочекалися… В спорткомплексі приємно було вболівати і чекати – тепло… Так-так – це слово зараз вирішальне для всіх. Хтось нагріває батареї опалення вдома газом або дровами – та економно, ще не сезон. Мерзнуть всі на роботах… А в спорткомплексі було тепло – що значить дров’яний котел!

Так от – Динамо проти Освіти.

На початку гри значна перевага більш рухливих силовиків. Просто затерзав оборону суперників технічний та швидкий Ярослав Авдієнко. І якби не майстерні дії Миколи Грицая на останньому рубежі – була б біда… Для Освіти. Та Грицай все відбивав. .. Майже все.

На четвертій хвилині черговий прохід Авдієнка – і рахунок стає 1:0 на користь Динамо.

Та хвиля швидко покотилася, попливла в іншу сторону. І вже за хвилину Анатолій Приходько рве сітку воріт суперника – 1:1.

Ще кілька хвилин – і Андрій Медведь виводить освітян вперед 2:1.

В другому таймі Динамо безперервно атакувало – та марно. Не було замін, втома сковувала ніженьки – і вони не хотіли швидко бігти. А в Освіти в захисті стояли браві, майстерні гравці. І вистояли.

Динамівцям дуже бракувало Євгена Вороб’я. Не зміг зіграти і Іван Окунь.

Попереду – завершальний тур. Він пройде 6 жовтня, в середу.