Черговий тур Чемпіонату Коропщини серед трудових колективів

Динамо – Ветеран – 1:1
Освіта Короп – Понорниця ЗОШ 4:0
Динамо – Рятівник 5:2

Черговий тур Чемпіонату Коропщини серед трудових колективів. День сьогодні був несподіваним. Точніше – результати ігор. Хто міг подумати, що «Аполлон» на рівному місці втратить очки з аутсайдером – «Ветераном»? Та рахунок нічийний – 1:1.

Микола Медвідь вже ввечері – коли розходились – жалівся на втому:

- Картоплю копали, 20 соток. Перед тим гребли – хіба тут до футболу.

А потім Микола Валентинович з жалем видихнув: «Завтра ще такий же город, де сил набрати?»

Не йшла гра в «Аполлону»… І склад був хороший, і заміни були. Та не йшло, не йшло…

Дуже розстроїв Юрія Лаврика «Рятівник». Він все підходив до таблиці, вивчав шанси… Та їх нема – на перше місце. Дві поразки.

Сподобались понорницькі школярі: технічні, швидкі. Їм бракує тільки фізичної маси та досвіду – та це діло наживне. Привіз їх в Короп Андрій Пасічник. Не було тренера Віктора Гончарова. Причина все та ж сама – картопля… картопля.

Хто сьогодні здивував – це «Ветеран». Як правило, в команди велика лава запасних. А тут – жодної заміни. Олексій Пацук у воротах, Шаповал, Габарашвілі, Леоненко, Гаврусенко відчули – вирішальний момент, ні кроку назад. Грали самовіддано і вміло. Дві нічиї з лідерами – відібрали в них такі важливі очки.

Справжній бій був в матчі Динамо – Ветеран. Силовики і так мали сильний склад, а тут ще й дозаявили Євгена Вороб’я – лідера, майстра. Та не вийшло перемоги. Обмінялись голами: Авдієнко та Габарашвілі.

А головним іменинником дня були коропські освітяни – всі в строю, є заміни. Чудова гра – і дві перемоги.

Попереду – завершальні два тури, які і розставлять всіх по місцях.

І ще одне… Грати, звичайно ж, краще на вулиці. Та рано темніє, прохолодно. І спорткомплекс – хороший варіант. Та є одна біда: на мою думку – це погане освітлення. А попереду змагання з волейболу, зимовий сезон… Треба щось робити.

П’ятий тур – 23 вересня

Ветеран – Рятівник
Динамо – Понорниця ЗОШ
Освіта Понорниця – Короп ЗОШ