Коропська школа вшанувала пам’ять випускника Ігоря Шкляра, який віддав життя за Україну.

Дата: 13.09.2021 16:10

Фото без описуСьогодні  нашому захиснику, учаснику АТО, мало б виповнитися 35.  Не судилося…7 років тому, наприкінці серпня, серце молодого коропчанина зупинилося − надто тяжкими були поранення, отримані у боях під Дебальцевим.

У День Народження Ігоря Шкляра у Коропській школі щороку проходить урок пам’яті … Учні, вчителі й військовослужбовці поклали квіти до меморіальної дошки, пройшлися сторінками біографії земляка, схилили голови у хвилині мовчання.

Класний керівник Галина Головешко пригадала, яким школярем був Ігор. А начальник Першого відділу районного центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Бойко розповів про нього як про захисника рідної землі.

Наша громада, наша Україна втратила мужнього, працьовитого, товариського, справедливого сина-патріота…

Вічна пам’ять!

Наприкінці Володимир Бойко закликав школярів пам’ятати про наших героїв і бути патріотами своєї сім’ї, вулиці, школи, містечка, України.

Потім всі вирушили до меморіалу нашим землякам, загиблим у зоні АТО −  поклали квіти та вклонитися їхній пам’яті.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю