Чемпіонат Коропщини серед трудових колективів – міні-футбол.

Аполлон – Освіта Понорниця – 5:5
Освіта Короп – Рятівник – 2:3

Не був на іграх, і дуже пожалів…

В мене закінчуються легкоатлетичні тренування на стадіоні – і десь біля восьмої приїжджає на тренування директор ДЮСШа Сергій Іллющенко.

- До змагань з міні-футболу на початку турніру ставився не серйозно, мій основний вид спорту – настільний теніс – розповідає Сергій Іванович – та по ходу змагань завівся, хочеться перемагати. Бігаю, щоб покращити фізичну форму.

Від себе додам, що це і є головне завдання турніру: щоб люди відчули смак життя в маленькому Коропі. А ще краще, щоб регулярні тренування зробили звичкою життя…

Так от, вчора було багато цікавих матчів. П’ять команд на турнірі майже рівні за силами – ігри між ними бувають справжніми трилерами.

Розповідає Віктор Гончаров, про зустріч Аполлона з понорницькою «Освітою»…

- Це один з найкращих матчів, які бачив у своєму житті. Перший тайм – коропчани в’ялі, грають без замін. І Саша Дубровка забиває два голи – 0:2.

Другий тайм зовсім інший – «Аполлон» включає швидкість, домінує – і зовсім скоро 2:2. Заводиться Женя Кабанцов, апелює до суддів, сперечається безкінечно. І отакий – настроєний, заведений – забиває гол 2:3. Коропчани гасають по полю – де в них сили беруться. Іллющенко, Медведь, Чуприна грають, як в кращі роки. І рахунок стає 4:3. За одну хвилину до кінця наш воротар Швець йде вперед і зрівнює хід гри 4:4. 20 секунд до кінця – Дубровка виводить Понорницю вперед – 4:5. Здається – все, перемога. Та за десять секунд до фінального свистка невтомний Іллющенко зрівнює рахунок – 5:5.