Процес стратегічного планування виходить на фінішну пряму

Дата: 09.09.2021 15:31

Передостання, ІV зустріч групи стратегічного планування пройшла 9 вересня в малому залі засідань селищної ради. Разом з міжнародними експертами Програми DOBRE Робоча група продовжила опрацьовувати план заходів майбутньої Стратегії Коропської громади на 2022-2029 роки .

Стратегічне планування – це один із компонентів Програми DOBRE. Як і на попередніх зустрічах, допомогу в  формуванні стратегії нам надають експерти DOBRE Андрій Кавунець, Радослав Шарлея та асистентка Анастасія Ланова.

Нагадаємо Стратегічні цілі розвитку громади, визначені робочою групою:

1. Сприяння розвитку економічного потенціалу громади
  2. Покращення якості життя і транспортних послуг
  3. Забезпечення умов для особистого розвитку мешканців громади, відпочинку та внутрішньої інтеграції

Сьогодні та на минулому засіданні, що відбулось 10 серпня, група стратегічного планування опрацювала план конкретних заходів Стратегії.

Тепер з приводу цього пройдуть громадські консультації, під час яких жителі зможуть запропонувати свої корективи до майбутньої Стратегії.

Завершальна, V зустріч робочої групи відбудеться в 20-х числах жовтня. Далі проєкт Стратегії буде переданий для затвердження на засіданні сесії.

Зустріч робочої групи зі стратегічного планування відбулась у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).