Протягом вересня 2021 року буде проходити вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!»

Дата: 03.09.2021 15:23

Фото без описуУ ході заходів ви  отримаєте актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також зможете залишити свої пропозиції до бюджету Коропської громади на наступний рік.

Організатором акції виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». У нашій громаді ця акція проходить у рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були коректно і конкретно сформульовані.

Ця акція буде проходити у нашій громаді протягом вересня.

Скриньки подачі пропозицій до бюджету будуть розміщені за наступними адресами:

• Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) (Кибальчича,12, 1-й поверх)
  • Адмінбудівля Коропської селищної ради (Кибальчича,1, 1-й поверх)

Подати електронну пропозицію до бюджету громади на наступний рік можна тут:

Увага! Дія консультаційного пункту, яка була запланована на 10:00 год 15 вересня року у парку імені Миколи Кибальчича, переноситься на 10:00 6 жовтня.

Всі зібрані пропозиції будуть розглянуті, а мешканці отримають публічний звіт про те, які з них враховані у планах на 2022 фінансовий рік.

Будьте активними! Від вас залежить розвиток громади та покращення рівня надання послуг.