Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу

Дата: 01.09.2021 19:52

Сьогодні новинна стрічка рясніє фотографіями з Дня Знань. Нерозривно зі школою крокує позашкілля, а тому новинка про перемоги вихованців Коропського центру дитячої та юнацької творчості відмінно вписується в цю святкову тематику.

Стали відомими підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На конкурс були подані 1623 роботи з усієї України. Дипломи про перемогу знайшли своїх юних володарів у Коропській громаді.

Анастасія НЕСТЕРЕНКО та Максим КУРКОВ відзначені Дипломами І ступеня в номінації «Гончарство та художня кераміка» (гурток «Художня кераміка», керівник Оксана Цупко)

В Анастасії НЕСТЕРЕНКО − Диплом ще й ІІІ ступеня в номінації «Вироби з природніх матеріалів» (гурток «Дивосвіт», керівник Оксана Цупко)

В Іванни ЧЕРЕБИЛО − Диплом ІІ ступеня в номінації «Вироби з природніх матеріалів» (гурток «Дивосвіт», керівник Оксана Цупко)

Олександр КАКАМА нагороджений Дипломом ІІІ ступеня в номінації «Художнє різьблення по дереву» (гурток «Художня обробка деревини», керівник Віктор Папка)