Захисник Вітчизни - почесна професія!

Дата: 01.09.2021 14:13

Військова служба за контрактом - це почесний обов’язок громадянина по захисту  своєї держави,   її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних; це служба для справжніх чоловіків та жінок.

На військову службу за контрактом в ЗСУ  можуть бути розглянуті чоловіки від 18 до 55 років  та жінки від 18 до 45 років.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Солдат                                                   від 11 000 грн

Командир відділення                          від 11 800 грн

Заступник командира взводу            від 12 200 грн

Командир Взводу                                 від 14 900 грн

Перша лінія – 17 000 грн, друга лінія – 6500 грн

Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ, перевага надається військовим частинам бойового складу   оперативного командування «Північ».

Під час проходження військової служби в зоні ООС (АТО) додаткова надбавка до грошового забезпечення:

ПІСЛЯ УКЛАДАННЯ ПЕРШОГО КОНТРАКТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

Термін контракту

Розмір винагороди

(прожитковий мінімум)

Сума у 2021 році

Особи рядового складу

18 160 грн

Особи сержантського та старшинського складу

20 430  грн

Особи офіцерського складу

22 700 грн

*Одноразова грошова допомога виплачується за рапортом військовослужбовця після набрання чинності першого контракту, призначається на посаду та рапорту військовослужбовця після набрання чинності першого контракту, призначення на посаду та вступу до виконання обовязків за посадою на підставі наказу командира.

Умови прийому: вік від 18 до 55 років, придатний за станом здоровя, освіта не нижче середньої (11 класів), позитивна характеристика з місця роботи/проживання, служби чи навчання.

УВАГА! Громадяни, які не проходили військову службу звільняються від обовязкового проходження строкової служби!

За військовосдужбовцем зберігається місце роботи (посада) та виплачується середньомісячна заробітня плата за умови офіційного працевлаштування

Чому саме у 1-му відділі Новгород-Сіверького РТЦК та СП слід укласти контракт?

1. При укладанні контракту в нашому регіоні ми формуєм Вашу особову справу військовослужбовця за контрактом, сприяємо в оформленні документів та надаємо інформацію про наявність військових частин, їх місце дислокації та вакантних посад
  2. Тільки фахівці 1-го відділу Новгород-Сіверького РТЦК та СП постійно і особисто надають правову, дорадчу та консультаційну допомогу від моменту підписання контракту, включаючи проходження контрактної служби.
  3. Якщо Вам, з тих чи інших причин, відмовили в укладанні контракту у військовому комісаріаті за Вашим місцем проживання, радимо звернутися до нас. Ми зробимо все, щоб вирішити Вашу проблему у найкоротші терміни.

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПЕРШОГО ВІДДІЛУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОГО РТЦК ТА СП (смт. Короп вул. Вознесенська, 23)

тел: (04656) 2 – 11 – 39 або (063) 409-55-02