Зіграно чергові матчі Чемпіонату Коропа з міні-футболу серед трудових колективів

Дата: 27.08.2021 15:15

Фото без описуАполлон – Динамо 3:2
Рятівник – Понорниця ЗОШ 3:1
Короп ЗОШ – Освіта Понорниця 0:2
Понорниця ЗОШ – Ветеран 0:2
Аполлон – Рятівник 2:2
Короп ЗОШ – Ветеран 1:0

Сьогодні було похмуре небо, і після четвертої гри турнір переїхав з відкритого майданчику у спорткомплекс. Звичайно, краще на вулиці – та дощ. І освітлення на шкільному майданчику зовсім слабке.

Перша гра Аполлону та Динамо була цікава і непередбачувана. Силовики вели в рахунку 2:1, треба було потримати м’яча, збити темп, та йшли вперед – і двічі пропустили – 2:3.

В Аполлона чудово зіграв Олег Білан у воротах. Рухливими та вмілими в полі були Сергій Іллющенко, Микола Медведь. Старались Юра Козачок та Сергій Доценко. На жаль, два м’ячі собі «привіз» Максим Чуприна.

Дуже хороше враження від гри коропських школярів. Дисципліновані, грають мовчки, знають позицію. Швидко відтягуються назад. Атакують – розтягуються. Команді бракує тільки трішки фізики. Зрозуміло – юні ще.

Центральним матчем туру було протистояння Аполлону та Рятівника. Відзанчились двічі Прокопчук, Доценко та Чуприна – і рахунок 2:2. А моментів було море. Один в один виходили Іллющенко, Прокопчук багато разів, Медведь, Цупко. Та все мимо або воротарі – герої. Цікава гра. Вразила працездатність Віктора Прокопчука.

Попереду – цікаві матчі.

Володимир Лучко, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту
«Коропщина спортивна»

26.08.2021