Четвер, 19 серпня, чергові матчі відкритого чемпіонату Коропщини з міні-футболу серед трудових колективів

Дата: 20.08.2021 10:37

Фото без опису1. Освіта Понорниця – Освіта Короп – 1:1
2. Динамо – Понорниця ЗОШ – 2:0
3. Аполлон – Короп ЗОШ – 2:2
4. Освіта Понорниця – Ветеран – 3:0
5. Освіта Короп – Короп ЗОШ – 2:1
6. Рятівник – Ветеран – 3:1

1. Освіта Понорниця – 11
2. Рятівник – 10
3. Освіта Короп – 10
4. Аполлон – 7
5. Короп ЗОШ – 5
6. Динамо – 6
7. Понорниця ЗОШ – 1
8. Ветеран – 0

Знову вразила величезна кількість глядачів. Одна з причин – людям зручно, коли змагання ввечері – після роботи.

Здивувала і запекла боротьба на майданчику, знервованість і самовіддача гравців. Олег Білан колись задумував змагання як турнір для ветеранів, щоб просто пограти. А вийшло по-іншому: інтрига, бажання перемогти будь-якою ціною, цікавість. Хай не та майстерність у гравців – та їх всі знають, і всі підтримують своїх!

Захоплюючим був перший матч – між освітянами Коропа та Понорниці. Здавалось, гості легко переможуть. Адже в складі два гравці основи понорницької «Громади» - Давиденко та Саша Кабанцов. Дуже вдало діяв спереду і Женя Кабанцов. Колись – майстер, зірка. Та після служби в АТО Женя відійшов від футболу, зайнявся після роботи господарством. І повернення стало феєричним. Він – лідер!

Коропські освітяни зіграли прагматично, від оборони – спокійно, виважено і самовіддано! Кращими були Андрій Медведь та Олександр Кеда. Відзначу і голкіпера Володимира Васильовича Крука. Приємно здивував!

Далі – ще багато цікавих ігор. Здивували коропські школярі. Накінецьто в них пішла командна гра, вдавались швидкі комбінації. Важливим було повернення в склад Максима Прохоренка. Та не буду когось виділяти. Сильні – командою!

… Вже при місячному світлі проходила гра Рятівника та Ветерана. Гравці «під 50» дали несподіваний бій дружині Юрія Лаврика! Програвали спочатку, керівник не знаходив собі місця, так емоційно вболівав, про премії нагадував! І перемога була здобута. Відзначу, в першу чергу, Віктора Прокопчука. Так грати – у його віці – не кожен зможе. Зірка!

У Ветерана нестримним був Володимир Кириченко – і забивав, і просто грав натхненно!

Популярність турніру мене приємно дивує. З нетерпінням чекаємо наступних матчів.

Володимир Лучко,
«Коропщина спортивна»