Відкритий Чемпіонат Коропської громади з пляжного волейболу: фінал

Дата: 25.08.2021 12:00

Фото без опису22 серпня завершився фінал відкритого Чемпіонату Коропської громади з пляжного волейболу у Вищій лізі.

Рівень майстерності сьогодні був значно вищим ніж учора – в Другій лізі. Раз за разом гравці завершували розіграш атакуючим ударом, високо вистрибували – наче під ногами не пісок, а паркет спортзалу.

Як і очікувалось, головний приз здобула пара Пасічник/Лук’янець «Білі роси». В цьому дуеті по чемпіонськи діяли обидва виконавці. Чесно кажучи, не думав, що Андрій Пасічник, зайнятий фермерськими справами та футболом, буде таким ефективним і у волейболі.

Наші вітання!

На другій позиції Легіон Кравець/Редько. Тренування в Чернігові значно підняли рівень майстерності Максима Кравця та Владислава Редька!

Третій – Аквілон Спичак/Кочеров. Це також чернігівська школа волейболу. Приємно, що хлопці є справжніми фанатами волейболу – приїжджали на ігри дружньою компанією – і грати, і вболівати.

Дві коропські команди – які посіли 4-5 місце - показали хорошу майстерність! Взагалі – цьогорічний рівень гри – один з найвищих за останні роки!

Призи кращим командам вручив Голова громади Володимир Куніцин.

Я вдячний також суддям – Сергію Жованику, Олегу Саганю, Миколі Медведю. Все було – на п’ятірку з плюсом!

1. Білі роси Пасічник/Лук’янець - 4

2. Легіон Кравець/Редько - 2

3. Аквілон Спичак/Кочеров - 2

4. MVtim Бугай/Проскура - 1