До уваги мешканців громади!

Дата: 18.08.2021 15:14

Громадські обговорення проекту регуляторного акту «Положення  про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Коропської селищної ради» тривають.

Проект регуляторного акта «Положення  про порядок надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Коропської селищної ради» оприлюднено 03.08.2021 року на офіційному веб-сайті  Коропської  громади   в розділі «Регуляторна політика» -  «Проекти регуляторних актів» та оголошення про оприлюднення розміщено в місцевій газеті «Нові горизонти».

Протягом періоду з моменту оприлюднення 03.08.2021 року по 03.09.2021 року тривають громадські обговорення та слухання щодо проекту регуляторного акту.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою щодо проекту документа (Положення додатки до положення розрахунок плати) ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять  доповнити або розширити норми, викладені в Положенні.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення.

Пропозиції та зауваження приймаються до 3 вересня 2021 року включно  в електронному вигляді за адресою   kpselrada@ukr.net  та  паперовому вигляді за адресою Чернігівська обл., Новгород-Сіверський район, смт Короп, вул. Кибальчича,1 за формою згідно Додатку.