І Н Ф О Р М А Ц І Я про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна

Дата: 17.08.2021 16:44

Назва об’єктів оцінки:

Нежитлове приміщення,  площею  20,40 кв. м, що знаходиться в нежитловій будівлі за адресою: 16260, Чернігівська область, Новгород-Сіверський район, с. Рождественське, вул. Першотравнева, 1.

Балансоутримувач: Коропська селищна рада

Мета проведення оцінки: для цілей оренди

Замовником незалежної оцінки є Коропська селищна рада.

Подібними до об`єкта оцінки вважатимуться об`єкти за такими ознаками: інші види функціонального використання.

Претенденти подають замовнику конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, поданих на конкурс із відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

- заява на участь у конкурсі;

- інформація про претендента згідно Додатку №1;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

- копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, який не повинен перевищувати 7 календарних днів, після отримання від Замовника повної інформації, яка необхідна для оцінки. Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки, що буде розглядатися конкурсною комісією під час обрання переможця з оцінки нежитлової будівлі   – 1000 грн. У своїх конкурсних пропозиціях претендент повинен обов’язково зазначити загальну вартість робіт  оцінки з урахуванням усіх податків, що сплачується претендентом згідно законодавства.

Конкурс відбудеться в приміщенні Коропської селищної ради 01 вересня 2021 р. о 09-00 год. за адресою: смт Короп, вул. Кибальчича, 1.

Документи приймаються по 31 серпня  2021 р. (включно) за адресою: 16200, Чернігівська обл., смт Короп, вул. Кибальчича, 1.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати у відділі комунального майна, житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування селищної  ради за адресою: смт Короп, вул. Кибальчича,1 або за телефоном: 2-76-87.