Відкритий Чемпіонат Коропа з міні-футболу серед трудових колективів

Дата: 12.08.2021 22:57

Фото без описуНа штучному майданчику Коропської школи завершились календарні ігри відкритого Чемпіонату Коропа з міні-футболу серед трудових колективів.

1. Короп ЗОШ – Ветеран Короп 2:1
2. Понорниця ЗОШ – Освіта Короп 0:5
3. Освіта Понорниця – Рятівник 2:2
4. Понорниця ЗОШ – Короп ЗОШ 0:0
5. Аполлон – Освіта Короп 2:0
6. Динамо – Ветеран Короп 8:0

Після трьох турів турнірне становище таке:

1. Освіта Понорниця – 7
2. Рятівник – 7
3. Освіта Короп – 6
4. Аполлон – 6
5. Короп ЗОШ – 4
6. Динамо – 3
7. Понорниця ЗОШ – 1
8. Ветеран – 0

Знову було дуже багато глядачів. І всі лавочки – і старі і нові – були зайняті. Аж дивно – без легіонерів, без супер команд – і така цікавість до турніру!

Перші дві гри були для розігріву – всі очікували матч лідерів…

Коропські школярі першими пропустили гол від Ветерана – відзначився Володимир Цупко. А далі молодість взяла своє. Взагалі – Ветерану важко. Вік гравців – за і під п’ятдесят дається взнаки. І школярі схилили шальки терезів на свою сторону – 2:1.

Коропська Освіта легко здолала понорницьких дітей – 5:0.

І – лідери. Рятівник проти понорницької Освіти.

Цікава гра – всі дивились затамувавши подих. Сьогодні обидві команди були слабші ніж в першому турі. Реалії життя – в Рятівника не було Пальчиковського – лідера. В Понорниці взагалі не було замін – сьогодні молотили зернові, хлопці зайняті.

Рахунок відкрив Руслан Горбач /Рятівник/. Коропчани кинулись добивати суперника – і обрізка в захисті, точний удар Жені Кабанцова – 1:1.

Через кілька хвилин Олексій Давиденко з центру поля забиває гол-красень – 2:1 на користь Освіти.

Боротьба, швидкості, взаємні атаки – і Віктор Прокопчук зрівнює рахунок – 2:2.

Гра сподобалась. Кабанцови, Давиденко грали майстерно. Старались Валентин Ірха та Віктор Гончаров. Та в команди не було кому забивати.

Рятівник молодший, швидший. Виділялись Вадим Цупко, Прокопчук, Приходько… Вся команда зіграла добре. Та скоро Цупко поїде в Харків – і результати, скоріш за все, впадуть.

Далі понорницькі та коропські школярі розписали мирову. В Коропа нікому забивати. А так виділялись Ярослав Лаврик та Олег Ложечка. В гостей – Маринченко Максим і Ярослав Спичак.

І дуже цікавий матч Аполлона проти коропської Освіти.

Освітяни хотіли зіграти від оборони, та карти сплутав швидкий пропущений м’яч від Миколи Медведя. Перестроїтись не зуміли, мали багато моментів – та м’яч не йшов у ворота. 2:0 на користь Аполлона.

В переможців сильно зіграв у воротах Олег Білан – відбив багато важких м’ячів. Несподівано добре діяли ветерани Ігор Цупко та Юрій Козачок. Ну і майстерна молодь – Чуприна, Іллющенко, Медведь. Хоча… Миколі Валентиновичу вже за сорок.

В Освіти відзначив би Анатолія Приходька і воротаря Олександра Кеду – від часто підключався в атаку, виводив партнерів на зручні позиції – та мимо. Або на шляху м’яча ставав Олег Іванович.

Заключна гра… Динамо підсилилось трьома гравцями – і просто рознесло Ветеран – 8:0.

До речі, рахунок відкрив іменинник – Ігор Федько. А кращими в команді були Ярослав Авдієнко та Дмитро Кривда.

Взагалі, якщо Динамо буде таким – буде в лідерах!