«Залишити слід на землі»

Дата: 11.08.2021 15:54

Щемний і хвилюючий захід − вечір пам'яті −  відбувся сьогодні в арт-просторі Публічної бібліотеки. Вшановували пам'ять двох великих Жінок, Особистостей Коропщини, літературний вклад яких, в культурну спадщину нашого краю − безцінний.

Людмила Гаврилівна Прохоренко −  дитяча письменниця, книголюбка, бібліотекарка з 40 річним стажем - дуже рано пішла у засвіти та залишила по собі слід : три збірки оповідань для сімейного читання. Бо є там що знайти і діткам, і батькам.

Лариса Захарівна Черниш − поетка, педагогиня, керівниця хору терцентру.

Обидві −  коліжанки по перу і членкині творчого клубу «Первоцвіти Коропщини» . Втрата їх  досі обзивається болем і невимовним сумом, їх так не вистачає − про це говорили сьогодні всі присутні на заході. Спомини, згадки, сльози і читання їх безсмертних творів.

Людмила Прохоренко та Лариса Черниш  не зникли безслідно. Залишили плоди праці і таланту свого, формуючи оту неоціненну культурну спадщину нашого краю. Наостанок всі присутні на заході виявили бажання відвідати кладовище, покласти квіти, цукерки на могили та вшанувати світлу пам'ять творчих подруг.

За інформацією Публічної бібліотеки Коропської громади