Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Подарунок долі на новосілля

Дата: 05.08.2021 21:46

А у вашому житті траплялися випадкові, на перший погляд, події, які після обдумування здавалися вже зовсім і не випадковими?..Сьогодні в одному з побутових приміщень Коропської школи селищний голова знайшов портрет Тараса Шевченка.  На жаль, на картині не зазначено, хто автор. Але гріх було б залишати портрет Тараса Григоровича пилитися далі у забутті. Для знахідки знайшли рамку, покрили її лаком…  І місце для неї уже є.

Збіг це, чи ні, але картина знайшлася саме у той час, коли апарат селищної ради переїжджає на нове місце −  у приміщення колишньої райради і райдержадміністрації.

Ось такий подарунок на новосілля піднесла, мабуть, сама доля.

Картину повісять у холі будівлі, на видному місці. Милуватися нею зможуть всі.

А Володимир Куніцин жартує, що йому щастить на такі знахідки. Кілька років тому він так само випадково знайшов давню картину Рихлівського монастиря. Тоді її треба було реставрувати. Він відшукав фахівців у Києві, і відновлений шедевр подарував Коропській недільній школі. Картина трохи побула в недільній школі, а тоді її передали монастирю.