Ми пам’ятаємо!

Дата: 31.07.2021 08:01

Фото без описуСьогодні − сьомі роковини загибелі учасника АТО,  атюшанина Станіслава Григоровича Ковтуна (4.03.1986 – 31.07.2014).

Коли розпочалися бойові дії на сході, Станіслав Григорович добровольцем пішов захищати рідну землю. Воював у складі 25-ї окремої парашутно-десантної бригади м. Дніпропетровськ, був командиром танку.

31 липня 2014 року в жорстокому бою за Шахтарськ Станіслав загинув смертю героя від снайперської кулі. Обірвалося життя найдорожчого сина, чоловіка, батька, вірного друга й побратима, патріота рідної країни.

Станіслава Ковтуна поховали 5 серпня 2014 року в селі Атюша. 2015 року в центрі його рідного села встановили пам’ятний знак, і того ж року іменем Станіслава Ковтуна названа школа, в якій він навчався.

Атюшанина нагороджено пам’ятним знаком «За воїнську доблесть», орденом  «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Висловлюємо щирі співчуття всім рідним Станіслава Ковтуна.

Вічна пам'ять і слава! Герої не вмирають!