Розпочалась оцінка стану гендерної рівності в Коропській громаді

Дата: 28.07.2021 19:00

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч із консультанткою з гендерно орієнтованого бюджетування Національного демократичного інституту (НДІ) Юлією Малько з метою оцінки нашої громади з точки зору забезпечення гендерної рівності.

Участь у зустрічі взяли представники робочої групи з впровадження гендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі в рамках програми DOBRE.

Гендерна рівність – це політика рівних прав і можливостей чоловіків та жінок. Для її оцінки буде використаний спеціальний інструментарій, який розробив НДІ на основі індикаторів Європейської хартії рівності жінок та чоловіків.

Це програма у формі таблиці, яка складається з двох частин:

• індексів оцінки стану політики гендерної рівності на місцевому рівні;
  • списку рекомендацій для її покращення.

Під координуванням Юлії Малько робоча група сьогодні опрацювала 6 із 7 індексів оцінки.

Робота продовжиться завтра.

Для чого ця оцінка?

Вона дасть змогу сформувати План дій щодо просування гендерної рівності у Коропській громаді. Відповідно до цього плану Національний демократичний інститут може допомогти втілити гендерні ініціативи в нашій громаді.

Захід пройшов у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.