Ювілейне – десяте – засідання сесії селищної ради восьмого скликання пройшло сьогодні в Коропі

Дата: 23.07.2021 19:23

Засідання провів селищний голова Володимир Куніцин. Участь в ухваленні рішень взяли 24 депутати. На сесію були запрошені члени виконавчого комітету, керівники виконавчих органів та комунальних підприємств.

Напередодні всі питання були детально опрацьовані в постійних профільних депутатських комісіях.

За результатом пленарного засідання:

- звання «Почесний громадянин смт Короп» присвоєне письменниці, журналістці і краєзнавиці Валентині Михайленко та лікарю зі ультразвукової діагностики, колишньому головному лікарю Коропської ЦРЛ Стефанії Мироновій

- затверджені нові редакції програм: фінансової підтримки готельного господарства; підтримки засобів масової інформації, підтримки КП «Вода»; програми забезпечення службовим житлом лікарів; благоустрою території Коропської селищної ради на 2021 рік; Статуту культурно-спортивного комплексу «Аполлон»

- затверджений перелік проєктів-переможців «Бюджету участі»

-  затверджене Положення про порядок закріплення майна громади на праві господарського відання або оперативного управління

- наданий дозвіл Державному підприємству «Борзнянський лісгосп» на спеціальне використання природних ресурсів

- затверджений  Реєстр об’єктів комунальної власності

Депутати розглянули блок земельних питань, бюджетні питання та деякі інші.

Всі ухвалені рішення будуть оприлюднені на сайті Коропської громади в розділі «Офіційні документи»

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю