Привітали поліцейських із професійним святом

Дата: 04.07.2021 10:04

Фото без описуВчора у Новгород-Сіверському міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України.

Участь у святковому заході взяв Коропський селищний голова Володимир Куніцин та поліцейські Коропського сектору поліцейської діяльності.

Поліцейських району привітала Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко, начальник Новгород-Сіверського районного відділу поліції Андрій Водолазкін, голови громад.

Володимир Куніцин вручив святкові відзнаки нашим поліцейським. За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків,  ініціативу та наполегливість, спрямованих на зміцнення законності і правопорядку та з нагоди професійного свята грамотами й подяками Коропського селищного голови нагороджені:

Тетяна Миколаївна Федько, майор поліції, слідчий слідчого відділення

Інна Миколаївна Савченко, капітан поліції, слідчий слідчого відділення

Ігор Вікторович Федько, майор поліції, старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції

Дмитро Олександрович Кривда, капітан поліції, дізнавач сектору дізнання

Андрій Михайлович Семенов, майор поліції, старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції

Олексій Олександрович Власенко, майор поліції, старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції

А Володимир Миколайович отримав Подяку за плідну співпрацю, вагомий внесок в розвиток поліції Новгород-Сіверського району та з нагоди 6-ї річниці національної поліції України від начальника районного відділу поліції Андрія Водолазкіна.

Урочистості продовжилися святковим концертом.

Фото: Наталія Скляренко, Новгород-Сіверська міська територіальна громада