Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Дорогі випускники!

Дата: 03.07.2021 10:44

Щиро вітаю вас із такою радісною і зворушливою подією – вашим випускним! Ви прощаєтеся зі школою, з великим і значущим етапом вашої долі. А попереду − доросле життя, нові можливості й перспективи.

Сьогодні перед вами відкривається шлях необмежених можливостей. Використовуйте їх на повну! З вірою у завтрашній день, впевненістю у власні сили, крокуйте в щасливе майбутнє. Любіть, творіть, радійте кожному дню!

Бажаю всім зробити правильний вибір і обрати професію, якій присвятите своє життя.

Ви – майбутнє держави, потужна молода генерація, на яку ми покладаємо великі надії. Вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо йтимете до обраної мети та реалізуєте свої здібності й таланти.

Вітаю вчителів та батьків сьогоднішніх випускників. Разом зі своїми дітьми ви пройшли цей довгий і непростий шлях, були для них підтримкою і опорою.

Щасливої та щедрої долі вам, дорогі випускники. В добру путь!

З повагою – Володимир Куніцин, Коропський селищний голова