Коропська громада відсвяткувала 25-річчя головного Закону України

Дата: 27.06.2021 16:01

Фото без опису28 червня − одне з найбільших державних свят. Адже саме в цей день 1996-го року була ухвалена Конституція України. Це не просто Закон Законів нашої держави. Це філософія життя та розвитку суспільства, основа державності, дороговказ, по якому ми йдемо. Сьогодні, у переддень свята української Конституції, в Коропському будинку культури відбулися урочистості.

Зі щирими вітаннями до жителів громади звернувся Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

Конституція декларує і гарантує наші права і обов’язки, гідне життя, свободу, безпеку і цілий ряд життєво необхідних норм. Але, окрім прав, вона прописує ще й наші обов’язки. Ми повинні бережно ставитися до навколишнього середовища, до екології, культурної спадщини. І жити так, щоб наші права, зазначені в основному Законі, не накладалися на права і свободи інших людей. Саме про це йшлося у виступі голови.

− Багато чого залежить саме від нас. Якщо ми будемо дотримуватися  Конституції – то в нашій громаді життя буде значно краще. Я вірю, що саме так і буде.

Також Володимир Миколайович привітав земляків із Днем молоді, який відзначається сьогодні. З нагоди святкової днини побажав усім міцного здоров’я, достатку, благополуччя та віри у світле майбутнє.

Кращі учні Коропської школи Тетяна Бабич, Ольга Міщенко, Іван Булюк і Максим Прохоренко поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та полеглим воїнам АТО і героям Небесної Сотні − незламним борцям за свободу України.

Святкового настрою додали виступи народного аматорського духового оркестру Коропського будинку культури, учасників танцювальних колективів «Флайт» і «Алькор» Коропського ЦДЮТ, вокального ансамблю ЦДЮТ, вокального квінтету «Джерело» Атюшівського будинку культури, солістів БК Людмили Самойловської, Ірини Коротич, Сергія Катюхи, Валерія Фоки, Юлії Петренко, Софії Навродської, дуету баяністів Мистецької школи, народного аматорського хорового колективу «Калиновий цвіт».

Сьогодні увечері святкування продовжиться. О 21:00 на Центральній площі почнеться концерт, присвячений Дню молоді.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю