Вітаємо переможців!

Дата: 25.06.2021 13:42

Знову радує перемогами наш Центр дитячої та юнацької творчості:

• Казка вихованки ЦДЮТ Наталії Леденко зайняла ІІ місце в обласному конкурсі дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці».

Конкурс пройшов на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Журі розглянуло й оцінило аж 270 творчих робіт у трьох вікових категоріях.

•  А директор ЦДЮТ Олена Куніцина здобула ІІ місце в онлайн конкурсі педагогічної майстерності серед педагогів закладів позашкільної освіти області «Позашкільник-новатор» (номінація «Основні форми та методи роботи творчих об’єднань педагогів закладу позашкільної освіти»).

Цей конкурс проводив Чернігівський обласний палац дітей та юнацтва. На розгляд журі були представлені 16 робіт. Робота Олени Вікторівни – серед тих, які журі окремо відзначило за високу професійну майстерність та творчу індивідуальність.

Вітаємо! Бажаємо творчого натхнення й нових звершень!

За інформацією Коропського ЦДЮТ