Не втрачайте можливості - Чернігівська літня школа громадського активіста чекає

Дата: 24.06.2021 16:04

Фото без описуЗустріч для посилення громадських ініціатив пройшла сьогодні, 24 червня, в залі засідань селищної ради.

Її провела координаторка напряму, експертка Громадського партнерства «За прозорі Бюджети» Наталія Висіканець.

Увага! Важлива інформація для тих, хто не був на зустрічі!

Пані Наталія запрошує активних людей Коропської громади в Чернігівську літню школу громадського активіста −  це триденне навчання в темі громадського активізму та роботі громадських організацій.

Пройде літня школа 16-18 липня на базі відпочинку поблизу Чернігова. Участь безкоштовна. Запрошуються представники громадських організацій, ініціативних груп та активні громадяни. В школі можуть брати участь молоді активісти.

Під час навчання у тренінговій формі та з практичними заняттями будуть розкриті теми роботи громадських організацій, командотворення, залучення ресурсів, проведення локальних досліджень проблем громад, написання та реалізації проєктів.

Завтра – останній день, коли можна подати заявку на участь. Зробити це можна так:

• зареєструйтеся за посиланням  https://cutt.ly/CnJdKCS
  • або звертайтеся до Наталії Висіканець, vysikanetsn@gmail.com, 0952850539

Сьогоднішня зустріч відбулись у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».