Працювала людина на підприємстві, а потім пішла на військову службу за контрактом. А що з роботою в такому випадку?

Дата: 22.06.2021 08:30

Інколи роботодавець не виплачує середню заробітну плату або взагалі звільня є зроботи. Чи законно це?

За працівниками, призваними на:

•  cтрокову військову службу,
  •  військову службу за призовом осібо фіцерського складу,

військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період

прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової  служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення

зберігаються:

•  місце роботи
  •  посада
  •  середній заробіток.

Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Держбюджету України відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Підставою для збереження за співробітником робочого місця, посади та середнього заробітку є повістка.

Нагадуємо, що правову допомогу можна отримати звернувшись до Коропського бюро правової допомоги з 09-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п’ятницю за адресою: смт Короп, вул. Успенська, 2, тел.:(04656) 2-12-62.

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., 6-А , тел.: (04644) 3-30-01.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.