Зі святом, наші янголи-охоронці!

Дата: 18.06.2021 19:21

Третьої неділі червня професійне свято відзначають медичні працівники. А з ними − сотні, тисячі й мільйони людей, які їм, медикам, завдячують здоров’ям і життям. Найдорожчим, що є у нас.  День медичного працівника –всенародне свято.

Слова шани, вдячності, вітання сьогодні приймали медики Коропської громади. Ґанок лікарні став святковою сценою для них.

Із майбутнім святом привітали колег головний лікар Коропської ЦЛ  Володимир Матусяк та керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Сємака.

Вони згадали, як важко було цей рік. Час реформ, атака пандемії, втрати... Коронавірусна хвороба вирвала з життя двох наших лікарів – Віктора Андрійовича Толочка  і Валентину Вікторівну Хорошок. Їхню світлу пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

Пригадали, з яким героїзмом вступили  медики у боротьбу з невидимим ворогом. Працівники інфекційного та терапевтичного відділень приймали та  лікували пацієнтів, незважаючи на те, що лікарня не мала «ковідного» пакету і відповідного фінансування від НСЗУ.

− Люди щодня йшли на роботу, пітніли у халатах, мучилися, працювали вдень і вночі… Дуже важкий труд…

− подякував колегам Володимир Матусяк.

Вклоняємося  кожному, хто свого часу обрав медичний фах, а тепер щоденно допомагає, служить людям.

− Від усієї громади, від депутатів і від себе дякую за вашу самовіддану працю, − сказав селищний голова Володимир Куніцин.  − Важливість вашої роботи неможливо переоцінити. Тому і  я особисто, і депутатський корпус при найменшій можливості будемо допомагати розвитку медичної галузі.

За умови, якщо навчимося адмініструвати податки, перспективи досить непогані −  впевнений голова.

Ось за перші півроку в громаді придбана вже друга квартира для лікаря.

Хороша новина є після  зустрічі з народним депутатом України Максимом Зуєвим – із коштів субвенції нам виділили 3 мільйони 160 тисяч для придбання медичного обладнання. Буде новий флюорограф і ще кілька одиниць.

Приємною, багатою на усмішки та оплески була церемонія нагородження.

Почесними грамотами селищної ради та подяками селищного голови відзначені:

Світлана  Володимирівна Федоренко, помічник лікаря-епідеміолога Коропського районного лабораторного відділення

Любов  Михайлівна Васількова, лікар-інфекціоніст Коропської центральної лікарні

Юлія  Анатоліївна Лях, медична сестра хірургічного відділення

Лідія  Михайлівна Луцак, медична сестра анестезіологічного відділення

Тетяна  Олексіївна Шконда, медична сестра Атюшівської амбулаторії

Олена  Володимирівна Омелечко, в.о. завідувача, фельдшерка Нехаївської амбулаторії

Олександр Вікторович Навродський, завідувач, фельдшер фельдшерського пункту в Придеснянському

Віра Миколаївна Милько, молодша сестра Нехаївської амбулаторії

Світлана  Олексіївна Луценко, завідувачка, фельдшер фельдшерського пункту у Вільному

Лариса   Миколаївна Крук, лікар-кардіолог терапевтичного відділення

Медпрацівникам вручили чимало профспілкових відзнак, нагороди від Червоного Хреста.

Теплі вітання звучали від гостей.

Зі святом, наші захисники у білих халатах! Добра вам, щастя і тільки світлих днів!

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю