Тепер у Коропській громаді є сертифіковані жінки-лідерки

Дата: 18.06.2021 15:46

Десять представниць нашої громади успішно пройшли 5-денний курс навчання в Академії жіночого лідерства у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Випускницями Академії стали успішні керівниці, представниці місцевого самоврядування, депутати селищної ради, приватні підприємці, представниці ЗМІ.

Сьогодні в залі засідань селищної ради відбувся міні-випускний із врученням сертифікатів.  Цю почесну місію виконав голова громади.

Сертифікати отримали Наталія Басанець, Олена Куніцина, Юлія Прохоренко, Ірина Боровська, Тетяна Кузьменко, Дарина Мальцева, Вероніка Тарасенко, Тетяна Єрмак, Оксана Горбач. Ще одна випускниця – Оксана Нестеренко – на врученні не була, але сертифікат отримає обов’язково.

Володимир Куніцин привітав кожну із випускниць академії. Він висловив сподівання, що отримані знання будуть їм корисними в роботі та в громадському житті.

Принагідно голова закликав лідерок-активісток обов’язково ділитися цікавими ідеями, які були б корисними для нашої громади.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю