Запрошення до участі в Чернігівській  літній  школі  громадського активіста

Дата: 17.06.2021 12:32

Фото без описуПредставників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян  з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській  літній школі громадського активіста, яку організовує  ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» спільно з громадським об'єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».

Школа - це триденне інтенсивне  навчання  в темі громадського активізму та роботі громадських організацій, яке відбудеться на базі відпочинку поблизу Чернігова.

Під час Школи в тренінгові формі та з практичними заняттями будуть розкриті теми  роботи громадських організацій, командотворення, залучення ресурсів, проведння локальних досліджень проблем громад, написання та реалізації проєктів.

Також буде надана консультація щодо участі  конкурсі грантів для громадських організацій  та ініціативних груп від програми DOBRE, який буде оголошений у липні.

Навчання для представників Коропської, Ніжинської, Лосинівської, Любечської, Тупичівської та Коропської громад заплановане на 16 - 18 липня.

Участь в школі безкоштовна. Кількість місць обмежена. Планується,  що в Школі візьме участь 5 - 6 осіб з кожної громади.

Учасникам забезпечуються проживання, харчування, роздаткові матеріали  та трансфер до місця проведення заходу.

Для участі  необхідно зареєструватися за посиланням  https://cutt.ly/CnJdKCS

Відібрані учасники отримають запрошення до участі в Школі не пізніше як за 5 днів до проведення заходу.

Контактна особа Наталія Висіканець, vysikanetsn@gmail.com, тел.: 0952850539

Захід відбувається у рамках проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). У Чернігівській області виконавцем проєкту є громадська організація Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка Ініціатив Чернігівщини»