Результати опитування громадян щодо якості послуг

Дата: 31.05.2021 19:36

Фото без описуШановні жителі громади! У рамках реалізації компоненту «SDIP» програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) Коропською ТГ було організовано та проведено опитування громадян щодо якості послуг з метою визначення пріоритетної послуги. Опитування проводилося з 26 квітня по 25 травня 2021 року за допомогою електронної системи опитувань DOBRE.Pytannya.

Основні етапи дослідження включали формування вибірки адрес, налаштування та підключення до системи DOBRE.Pytannya, відбір і підготовку інтерв'юерів, інформування жителів про проведення опитування, проведення інтерв'ю з респондентами, контроль роботи інтерв'юерів, аналіз зібраних даних та підготовку звіту опитування, оприлюднення результатів.

Генеральна сукупність складається із жителів 50 населених пунктів Коропської ТГ. Розмір генеральної сукупності - 16521 особа. Розмір вибірки - 384 особи із 23 населених пунктів (із вибірки виключено 27 населених пунктів, кількість жителів у яких складає менше 0.5% від кількості населення в територіальній громаді). Теоретична похибка вибірки при рівні достовірності 0.95 складає 5%.

Формування вибірки здійснювалося з електронного списку адрес домогосподарств за допомогою випадкової вибірки в Excel.

Представник для опитування обирався з жителів домогосподарства віком старше 15 років випадковим чином. Таким чином, всі представники генеральної сукупності мали рівні шанси потрапити до вибірки. Кількість респондентів для кожного населеного пункту розраховувалась пропорційно до кількості населення.

В результаті опитування визначено 4 послуги, які потребують покращення:

1. Послуги первинної медичної допомоги.
  2. Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів.
  3. Поводження з твердими побутовими відходами.
  4. Громадський транспорт

Серед них комітетом обиратиметься пріоритетна послуга, яка буде розглянута та затверджена на сесії Коропської селищної ради.

При визначенні пріоритетів буде враховано як громадську думку, так і технічні особливості вдосконалення послуг.