Виконком розглянув результати опитування з визначення пріоритетних послуг у рамках Програми DOBRE

Дата: 31.05.2021 18:01

Фото без описуЦе – медицина, дороги, поводження з твердими побутовими відходами та громадський транспорт.

Чергове засідання виконавчого  комітету Коропської селищної ради пройшло сьогодні, 31 травня. Засідання провів селищний голова Володимир Куніцин.

На розгляд були винесені 19 питань.

Одне із них - розгляд звіту про результати опитування жителів нашої громади щодо визначення пріоритетних послуг.

Таке опитування у квітні-травні проводилося у рамках Програми DOBRE, учасницею якої є наша громада.

В опитуванні взяли участь 384 людини із 23 населених пунктів.

Результат −  визначені 4 послуги, які потребують покращення:

1. Послуги первинної медичної допомоги (330 голосів)
  2. Будівництво, ремонт та обслуговування доріг та тротуарів (196 голосів).
  3.  Поводження з твердими побутовими відходами (95 голосів).
  4.  Громадський транспорт (90 голосів)

Також сьогодні відбулося засідання комітету з вибору пріоритетної послуги. Відповідно до результатів голосування, такою послугою обрали медицину.

Тепер цю пріоритетну послугу повинна затвердити сесія селищної ради.

Крім цього, за результатами роботи виконавчого комітету:

• погоджені квартальні звіти директорів комунальних підприємств «Інформаційно-туристичний центр «Космос», «Агролісгосп», «Вода», «Благоустрій», «Благоустрій сервіс»
  • затверджений перелік лісоматеріалів та лісопродукції Коропського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Агролісгосп»
  • затверджений План заходів зі складання прогнозу бюджету громади на два наступних роки
  • погоджені штатні розписи «Агролісгоспу» та «Коропської центральної лікарні»
  • розглянута заява директора Червоненського психоневрологічного інтернату про призначення його опікуном над підопічним
  • затверджений висновок відділу-служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини разом з матір’ю для її тимчасового виїзду за межі України
  • присвоєні адреси п’ятьом житловим будинкам, відповідно до  заяв громадян
  • виключені два об’єкти погосподарського обліку

Тепер під час засідань виконавчого комітету про свої здобутки, плани та проблеми говоритимуть старости. Сьогодні відзвітували старости Атюші та Билки – за алфавітним принципом.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю