Десять проєктів Бюджету участі допущені до голосування. Початок – 1 червня

Дата: 27.05.2021 18:06

Фото без описуУже третій рік поспіль у нашій громаді проводиться конкурс проєктів  бюджету участі на виконання селищної цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Коропській територіальній громаді  на 2019-2022 роки». Суть програми в тому, що будь-хто із її жителів може подати на конкурс проєкт, і, якщо він набере достатньо голосів, громада візьме на себе його реалізацію.

Цьогоріч на конкурс була подана рекордна кількість проєктів − 11. У попередні роки проєктів було всього по 3.

Можемо говорити, що громадське бюджетування у нас набирає обертів.

Нагадаємо, Бюджет участі складає 100 тисяч гривень.

Всі 11 цьогорічних проєктів отримали позитивну оцінку експертної групи. Проєкт «Виготовлення та встановлення табличок вказівників із назвами вулиць» у селі Нехаївка вирішили профінансувати селищним бюджетом без залучення бюджету участі. Тож до голосування допущені 10 проєктів.

Можемо розділити їх на такі групи:

РОЗВИТКОВІ:

- придбання муфельної печі для розвитку народних ремесел (автор Оксана Цупко)

- придбання обладнання для 3D моделювання і друкування (автор Максим Титаренко)

- облаштування літнього дитячого бібліомайданчика «Ромашка» біля приміщення  Коропської публічної бібліотеки (автор Ірина Євтушенко).

ПРОЄКТИ З ОСУЧАСНЕННЯ ТА МОДЕРНІЗАЦІЇ:

-  встановлення енергозберігаючих світильників та облаштування куточка Героя АТО Станіслава Ковтуна в Атюшівській школі (автор Надія Карацюба)

- заміна ламп освітлення – енергозбереження в  Коропській  школі (автор Ольга Чернявська)

- модернізація «Інформаційно-туристичного центру «Космос» (автор Валентина Корольова)

-  благоустрій меморіальної садиби М.І.Кибальчича (автор Тамара Гриценко)

ПРОЄКТИ ЕКОЛОГІЧНОГО СПРЯМУВАННЯ:

- створення еко-майданчика біля Плавучого мосту (автор Олексій Дашевський)

- створення «зеленого класу» у Оболонській школі (автор Наталія Струтинська).

Детальніше з вищевказаними проєктами можна ознайомитись на сайті Коропської селищної ради у рубриці «Громадський бюджет».

Відкрите голосування проходитиме із 1 до 30 червня цього року (включно) в електронному вигляді на сайті громади та в паперовому вигляді за допомогою скриньок для голосування:

•  у приміщенні селищної ради
  •  у Центрі надання адміністративних послуг
  •  в усіх старостинських округах

Голосувати за проєкти можуть люди:

•  які постійно проживають у громаді
  •  яким виповнилося 14 років
  • які  мають паспорт громадянина України

Кожен виборець може проголосувати двічі, але кожен голос має бути відданий за два різні проєкти.

Стверджуйтесь у своєму виборі та долучайтесь до голосування!

Про його початок підготуємо окреме оголошення.