Двотижневі навчання завершено!

Дата: 26.05.2021 18:04

Фото без описуНа Новгород-Сіверщині підбили підсумки навчань територіальної оборони. 26 травня у базовому таборі територіальної оборони відбулись урочистості з нагоди закінчення двотижневих навчань, де були задіяні резервісти з Новгород-Сіверської, Семенівської, Понорницької, Бахмацької і нашої, Коропської громади.

Участь у заході взяв Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

Прикриття державного кордону, несення служби на блокпостах, відбиття нападу умовного противника та відпрацювання інших заходів – такі завдання виконували резервісти під час активної фази навчань на Новгород-Сіверщині.

Вітали захисників України голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко, начальник штабу - заступник командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Петро Ромигайло, голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації та районної ради, очільники територіальних громад району.

У своєму виступі голова облдержадміністрації Анна Коваленко відмітила високу явку резервістів до проведення зборів.

- Ви тут для того, щоб навчитися захищати свій дім, свою сім’ю, свою землю. Бажаю вам, аби у вас були міцні побратими і посестри, справжні захисники, якими можна пишатися, - сказала Анна Коваленко, звертаючись до захисників України.

За результатами навчання кращих резервістів нагороджено відзнаками оперативного командування «Північ», обласної і районної державних адміністрацій, районної ради, територіальних громад району, зокрема і грамотами та подяками Коропської селищної ради.

Із сайта Новгород-Сіверської РДА