Вітаємо з новими перемогами учнів Центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради і їхніх наставників!

Дата: 26.05.2021 16:10

За підсумками обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року» дипломом у номінації «Процвітання нашого краю – в руках громади» нагороджена Анна Карацюба  (координатор Олена Куніцина). До речі, у конкурсі змагалося 23 учасників з усієї області.

За підсумками щорічного обласного заочного конкурсу обдарованої молоді «Поліський зорепад»:

• дипломом І ступеня  у напрямі образотворчий жанр «Ілюстрація до твору Лесі Українки» нагороджена Богдана КУТІК із гуртка «Юний митець» (керівник Наталія Лавренова) за роботу «Конвалія», у віковій категорії 11-14 років.
  • дипломом ІІІ ступеня за напрямом «Інсценізація твору Лесі Українки. Театральний жанр»  нагороджений колектив вихованців гуртка «Драматичний» (керівник Любов Леденко), вікова категорія 11-14 років.

Конкуренція в цьому конкурсі була досить високою. За напрямом образотворчий жанр «Ілюстрація до твору Лесі Українки»  змагалися 66 робіт із 23 закладів позашкільної освіти Чернігівщини, за напрямом «Театральний жанр» −  15 театральних постановок із 15 закладів. Але і там і там журі відзначило роботи вихованців нашого центру творчості як одні з кращих.

Вітаємо! Зичимо нових здобутків!

Підготовлено за інформацією ЦДЮТ Коропської селищної ради