Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Шановні  жителі  громади!

Дата: 25.05.2021 16:00

На  черговій сесії селищної ради прийнято Програму підтримки кооперативів на 2021-2023 роки, яка передбачає часткову компенсацію витрат кооперативу на придбання матеріалів, обладнання, послуг, інше в загальній сумі 500,0 тисяч гривень, зокрема у поточному році 100,0 тисяч гривень, у два наступні – по 200,0 тисяч гривень.  Програма розрахована практично на всі види діяльності та не обмежує зацікавлених осіб щодо вибору виду кооперативу.

Це може бути молочний чи заготівельний кооператив, ягідний чи грибний, з надання різноманітних послуг, з виробництва чи зберігання. Головне – бути корисним людям, вести прибуткову діяльність і залучати якомога більше жителів громади.

Програма націлена на кооперацію ініціативних людей, які мають бажання започаткувати нову справу і зацікавити інших. Створення та функціонування кооперативу має на меті підвищення зайнятості населення, підвищення  доходів населення. Головне – не боятись розпочати власну справу і бути корисними. Ознайомитись з програмою можна на сайті громади.

Додаткову інформацію та консультаційну допомогу кожен зацікавлений може отримати у відділі економіки селищної ради

• kpotg-ekonomika@ukr.net
  • Короп, вулиця Горького, 9, кабінет 23 (2-й поверх)
  • 2-17-98

Долучайтесь. Разом у нас все вийде!

Посилання на Програму