Добрі новини з терцентру:  приміщення відремонтовані

Дата: 24.05.2021 18:10

Минули складні часи для нашого територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – незапланований ремонт позаду.

Ситуація тут була така. Вийшла з ладу каналізаційна система − прогнили труби, стічні води заливали підвальне приміщення, підлога в двох кабінетах (кухня  та перукарня) деформувалась і провалилась...

Ремонтні роботи  тривали кілька тижнів.  За підтримки селищної ради силами КП «Вода» у двох проблемних кабінетах замінили каналізаційні труби та залили  бетонну підлогу. А в перукарні працівниці терцентру ще й поклеїли нові шпалери.

Завідувачка відділення денного перебування Алла Шаповал показує оновлені приміщення. Радіє, що заклад повернувся до звичного  режиму і що брудна робота позаду.

КУХНЯ. Звідси починається шлях гарячих обідів до тридцяти людей літнього віку, які щоденно отримують їх безкоштовно. За роботою «спіймали» роздавальницю Тетяну Черняк.

ПЕРУКАРНЯ. У  кімнаті − перукар і швачка. Коли йшов ремонт, працювали адресно і за попереднім записом, а тепер приймають відвідувачів знову.

До речі, для людей поважного віку, в котрих немає родичів, які повинні за законом їх утримувати, такі побутові послуги є безкоштовними.

Перукар не тільки стриже, а і фарбує волосся, робить хімічну завивку та навіть корекцію брів.

Чергове замовлення виконує швачка Надія Ковальова. Як і Алла Володимирівна, вона теж радіє, що ремонт позаду. Шкода, що її усмішка сховалася за маскою.

У терцентрі на вас чекають і завжди раді бачити!

Адреса: Короп, вулиця Поштова, 6 (ліве крило готелю «Космос»)