Послуга єМалятко: зручно, сучасно, швидко, безпечно

Дата: 19.05.2021 15:03

Фото без описуСьогодні в селищній раді відбулася зустріч працівників відділу-служби у справах дітей та представників Коропського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства Юстиції (м.Суми) з метою ознайомлення з процесом надання адміністративних послуг у сфері державних реєстраційних актів цивільного стану.

Зокрема говорили про комплексну послугу єМалятко:

єМалятко − комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

Реєстрація народження за допомогою єМалятко − це:

Зручно. За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти − послуги, які хочете отримати, поставити галочку.

Сучасно. Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія https://diia.gov.ua/services/yemalyatko. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах.

Швидко. Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко − 20-30 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.

Безпечно. Подана онлайн заява єМалятко допомагає не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров’я та здоров’я родини у час поширення Covid-19.

За інформацією відділу – служба у справах дітей Коропської селищної ради