Вітаємо і пишаємося: нові перемоги творчої молоді громади

Дата: 18.05.2021 16:34

Фото без описуГарна новина із Коропського центру дитячої та юнацької творчості. Надійшли результати  обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Його у травні провів Чернігівський обласний палац дітей та юнацтва. Вихованці Коропського ЦДЮТ нагороджені дипломами переможців:

Олександр Какама  − І місце у номінації «Художнє різьблення по дереву» (вікова категорія 12-18 років) за роботу «Сова» (керівник Віктор Папка, гурток «Художня обробка деревини»)

Максим Курков − І місце у номінації «Гончарство та художня кераміка» (вікова категорія 6-11 років) за роботу «Коропський козак» (керівник Оксана Цупко, гурток «Художня кераміка»)

Анастасія Нестеренко – І місце у номінації «Вироби з природних матеріалів» (вікова категорія 12-18 років) за роботу «Дівчинка-ялинка» (керівник Оксана Цупко, гурток «Дивосвіт»)

Колектив гуртка «Ласкавець» − І місце у номінації «Інші техніки виконання» (вікова категорія 6-11 років) за роботу «Будиночок з пряників «Шпаки повернулися» (керівник Ганна Сушко)

Євгеній Лунь – І місце у номінації «Живопис» (вікова категорія 12-18 років) за роботу «Поле» (керівник Антон Квасніков, гурток «Живопис»).

Анастасія Нестеренко  –  ІІ місце у номінації «Гончарство та художня кераміка» (вікова категорія 12-18 років) за роботу «Дівчина, як у лузі калина» (керівник Оксана Цупко, гурток «Художня кераміка»)

Іванна Черебило –  ІІ місце у номінації «Вироби з природних матеріалів» (вікова категорія 12-18 років) за роботу «Коза-дереза» (керівник Оксана Цупко, гурток «Дивосвіт»)

Всього журі розглянуло 535 робіт, виконаних у різних техніках.

Наш ЦДЮТ – серед тих закладів, чиї роботи вразили журі високою майстерністю, відповідністю технічним та експозиційним вимогам та  творчою індивідуальністю, про що зазначено в додатку до Наказу про підсумки.

Вітаємо переможців! Зичимо натхнення і нових успіхів!