Дві представниці Коропської громади отримали почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 14.05.2021 17:14

Фото без описуДержавну нагороду − почесне звання «Мати-героїня» − сьогодні, 14 травня, отримали Світлана Валентинівна Новодережкіна із Нехаївки – мама шестьох дітей, та Тетяна Володимирівна Прохоренко із Коропа – мама п’ятьох дітей.

Урочиста церемонія нагородження пройшла у приміщенні обласної державної адміністрації.

У святковій атмосфері відзначили тринадцять жінок Чернігівщини, які виховують п’ятьох і більше дітей. Зокрема чотирьох матерів – із колишнього Коропського району.

Крім жительок Коропської громади, нагороди вручили представницям Понорницької ТГ:

Тамарі Миколаївні Казанник − матері п’ятьох дітей, с. Криски;

Марії Іванівні Старовойт − матері шістьох дітей, с. Верба.

Нагороди вручила заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Олена Дума.

- Ця нагорода є високою оцінкою з боку держави нелегкої материнської праці. Здавна багатодітні родини є гордістю України, адже діти – найцінніше, що є в кожної держави, це її майбутнє. Народити та достойно виховати п’ятьох і більше дітей — це неймовірна праця. Тож я бажаю вам довгих років життя, здоров’я і наснаги, любові та добробуту, успіхів та щасливої долі для ваших дітей,

− зауважила заступниця голови Чернігівської облдержадміністрації Олена Дума та урочисто вручила державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня» жінкам Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоєне, згідно з Указом Президента України, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їхнього розвитку.

Щиро вітаємо! Уклін вам за нелегкі материнські будні! Хай у ваших родинах панують міцне здоров’я, щастя і злагода!  І хай світлою і щедрою буде доля кожного маленького українця чи україночки, яким ви подарували життя!

Світлана Валентинівна Новодережкіна

Тетяна Володимирівна Прохоренко